Семінар-тренінг для педагогічних працівників ДПУ «МДЦ» Артек»

20 лютого 2018 року в рамках роботи чотирьохденного навчально-практичного семінару-тренінгу для педагогічних працівників «Школа професійної майстерності вихователя» в Державному підприємстві України «Міжнародному дитячому центрі «Артек» (далі − ДПУ «МДЦ» Артек») методистом центрального методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва Ільченко Н.В. було проведено заняття на тему «Поняття про надзвичайні ситуації. Дії при виникненні та у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій». Близько 70 вихователів, педагогів-організаторів стали учасниками цього заходу.

Детальніше: Семінар-тренінг для педагогічних працівників ДПУ «МДЦ» Артек»

Ще один випуск слухачів на курсах удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва

На курсах удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва з 12 по 15 лютого цього року проходили функціональне навчання відповідальні секретарі комісій з питань надзвичайних ситуацій закладів освіти.

Детальніше: Ще один випуск слухачів на курсах удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва

Спеціальне тренування ланок спеціалізованої служби захисту рослин на базі комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району міста Києва

На виконання План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність, яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях Голосіївського району м Києва у 2018 році 16 лютого ц.р. проведено спеціальне тренування формувань у складі профільної територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту на базі комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району міста Києва за темою: «Дії ланок спеціалізованої служби захисту рослин Голосіївської районної ланки територіальної  підсистеми міста Києва ЄДС ЦЗ при загрозі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру та ліквідації її наслідків».

Детальніше: Спеціальне тренування ланок спеціалізованої служби захисту рослин на базі комунального...

Пам’ятаючи про подвиг...

Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 р. № 180/2004 щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день не випадковий. Він приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.

Детальніше: Пам’ятаючи про подвиг...