Інтерактивна карта міста Києва з адресними місцями укриттів у підземному просторі у разі виникнення надзвичайних ситуацій

 

Для укриття населення міста Києва від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Даний фонд включає сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвальні приміщення житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути тимчасово використані для укриття населення. Керівники організацій та власники вищезазначених споруд, у разі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття.

  

Для зручності інформування населення, Київська міська державна адміністрація створила інтерактивну карту, де вказані адресні місця укриттів в підземному просторі.

               Інтерактивна карта розміщена на інтернет-порталі Київської міської державної  адміністрації (https://kievcity.gov.ua/) та сайті ГУ ДСНС України у м. Києві (http://www.kyiv.mns.gov.ua/) у розділі Захист населення Києва у разі виникнення надзвичайної ситуації. Також, за допомогою спеціальних додатків, кожен має змогу завантажити собі на телефон або планшет інтерактивну карту з місцями укриття населення в разі виникнення НС.

            Служба порятунку 101 наголошує, що кожен громадянин повинен  зазделегіть самостійно подбати про власну безпеку, дізнавшись де знаходиться найближче тимчасове  сховище на випадок надзвичайної ситуації.

  

Матеріал підготовлено методистом центрального методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД м.Києва Ільченко Н.В. за матеріалами сайту (http://www.kyiv.mns.gov.ua/