Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на підприємствах, установах та організаціях при проведенні практичних заходів у лютому 2018 року

Здійснення педагогічними працівниками Центру методичного супроводу підприємств, установ та організацій столиці під час проведення ними практичних заходів з навчання персоналу діям у надзвичайних ситуаціях у лютому поточного року відбувалось відповідно до Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста Києва в 2018 році та згідно з Розкладом занять з практичного навчання Циклу практичної підготовки Курсів удосконалення керівних кадрів Центру.

 За вказаний період здійснено методичний супровід 11 підприємств, установ, організацій, що проводили практичні заходи: спеціальних об’єктових навчань – 1, спеціальних об’єктових тренувань – 2, спеціальних тренувань формувань у складі профільної територіальної спеціалізованої служби ЦЗ – 8, до яких були залучені 401 особа.

«Практичні заходи були проведені на гарному рівні, за активної співпраці керівництва підприємств, установ, організацій з майстрами та старшими майстрами НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. Але на деяких підприємствах залишаються нерозв’язаними певні проблемні моменти: поверхневе ставлення учасників практичних заходів до можливості виникнення надзвичайних ситуацій на суб’єкті господарювання; не доопрацьовані положення про формування та посадові інструкції; інформаційно-довідкові куточки з питань цивільного захисту потребують оновлення; не всі керівники формувань цивільного захисту підприємств, установ, організацій пройшли навчання у НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва»,− зазначив начальник Циклу практичної підготовки Центру підполковник служби цивільного захисту Баландін О.С.

У кращий бік хочеться відмітити роботу майстра виробничого навчання Водолажського Ю.В., який 22.02.2018 року в рамках «Дня професійної майстерності» спільно з начальником відділу цивільного захисту та режиму ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» Юдіним А.В. провів майстер-клас «Протипожежне тренування на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (присутні 28 осіб).

 

 

Матеріал підготовлено начальником Циклу Курсів удосконалення керівних кадрів Баландіним О.С. та методистом ЦМК НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Ільченко Н.В.