Семінар-тренінг для педагогічних працівників ДПУ «МДЦ» Артек»

20 лютого 2018 року в рамках роботи чотирьохденного навчально-практичного семінару-тренінгу для педагогічних працівників «Школа професійної майстерності вихователя» в Державному підприємстві України «Міжнародному дитячому центрі «Артек» (далі − ДПУ «МДЦ» Артек») методистом центрального методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва Ільченко Н.В. було проведено заняття на тему «Поняття про надзвичайні ситуації. Дії при виникненні та у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій». Близько 70 вихователів, педагогів-організаторів стали учасниками цього заходу.

 Під час заняття, яке супроводжувалось демонстрацією фрагментів навчальних фільмів та слайдів мультимедійної презентації, слухачі семінару-тренінгу ДПУ «МДЦ» Артек» познайомились з алгоритмом дій при виявленні невідомого предмету, який може бути вибухонебезпечним, порядком оповіщення та діями у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, одержали відповідь на запитання «Що робити, якщо стрілянина застала Вас під час перебування на вулиці, або в приміщенні» тощо.

Під час заключного слова методист Ільченко Н.В. наголосила, що виховний процес в умовах тимчасового колективу ДПУ «МДЦ» Артек» визначається насамперед тим, що дозвілля дітей тут є не тільки часом відпочинку, а й засобом самовиховання та саморозвитку. Саме тому, формувати у вихованців навички безпечної поведінки, здатність помічати небезпеку слід не лише на тематичних заняттях чи заходах, а й за будь-якої слушної нагоди щодня. Таке завдання стоїть перед педагогами - організаторами ДПУ «МДЦ» Артек». Адже вони і своїм прикладом повинні показати дітям, що безпечно жити у нашому небезпечному світі можна. Для цього потрібно не лише знати правила безпеки, але і їх дотримуватись.

 

Матеріал підготовлено методистом ЦМК НМ Ц ЦЗ та БЖД м. Києва Ільченко Н.В.

 

Фотоматеріали сайту http://artek.ua