Спеціальне тренування ланок спеціалізованої служби захисту рослин на базі комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району міста Києва

На виконання План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність, яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях Голосіївського району м Києва у 2018 році 16 лютого ц.р. проведено спеціальне тренування формувань у складі профільної територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту на базі комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району міста Києва за темою: «Дії ланок спеціалізованої служби захисту рослин Голосіївської районної ланки територіальної  підсистеми міста Києва ЄДС ЦЗ при загрозі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру та ліквідації її наслідків».

 На тренування залучалися дві ланки спеціалізованої служби захисту рослин з відповідними засобами та спеціальною технікою – 5 одиниць.

Під час спеціального тренування працівники ланок вдосконалили навички у виконанні заходів щодо переводу ланок спеціалізованої служби захисту рослин у режим підвищеної готовності у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, практичному виконанню спеціальних робіт і заходів при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на території парку культури і відпочинку ім. М. Рильського (відпрацьовані ввідні щодо ліквідації наслідків снігопаду, ожеледиці, буреломів та вітроломів).

При проведенні розбору, керівник тренування – головний інженер комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району міста Києва провів аналіз дій учасників тренування та поставив завдання на усунення недоліків.

 

 

Матеріал підготовлено старшим майстром виробничого навчання

НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Цитлесом І.В.