Навчання пройшли керівники об’єктових тренувань

У період з 5 по 7 лютого цього року на Курсах удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва навчались керівники  об’єктових тренувань  з питань цивільного захисту закладів загальної середньої та дошкільної освіти Деснянського, Дніпровського, Печерського, Святошинського, Оболонського і Шевченківського районів міста Києва.

 За період навчання слухачі мали змогу оновити та поглибити спеціальні знання і уміння, отримали практичні навички у відпрацюванні плануючої документації з підготовки та проведення  об’єктового тренування.  

Педагогічні працівники циклу практичної підготовки Курсів зосередили увагу слухачів на виробленні єдиних підходів щодо організації та проведення об’єктового тренування під час Дня цивільного захисту і Тижня безпеки дитини в навчальних закладах міста Києва та забезпеченні заходів безпеки під час його проведення.

Для використання в роботі кожному слухачу було надано методичні рекомендації щодо підготовки та проведення об’єктового тренування, доведено перелік та зразки документів, які ведуться в навчальному закладі.

Під час підбиття підсумків навчання слухачі висловили подяку керівництву і педагогічним працівникам Курсів за цікаву та корисну інформацію, яку вони отримали під час занять.

 

Матеріал підготовлено МВН НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Осокіним В.А.