На Курсах удосконалення керівних кадрів розпочато новий навчальний рік

З 9 по 11 січня поточного року на Курсах удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва пройшли підготовку 24 слухачі навчальної категорії «Керівники та особи, що очолюють штаби керівництва СОН (СОТ) СГ», які представляли заклади загальної середньої (дошкільної) освіти Оболонського, Печерського та Святошинського районів міста Києва.

 Завдяки співпраці з відповідними посадовими особами закладів освіти районних державних у місті Києві адміністрацій навчальні групи були укомплектовані на 100%.

Мета занять, що пройшли за участі старших майстрів виробничого навчання Юрія Ковальчука та Петра Зубченка, й майстрів виробничого навчання Василя Ященка, Віктора Осокіна, Юрія Водолажського та Дмитра Смірнова досягнута.

Перевірено раніше сформовані загальні підходи до проведення інструктивних, самостійних та класно-групових занять. У ході останніх отримали розвиток методичні підходи коментування педагогічними працівниками формалізованих документів, на підставі як реальних (наданих слухачами), так і змодельованих варіантів за результатами відкритих і показових занять минулого навчального року.

«Актуальність курсового навчання цієї категорії слухачів визначається потребою практичного закріплення теоретичного матеріалу з вивчення дій у надзвичайних ситуаціях на об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту в закладах загальної середньої (дошкільної) освіти, які мають відбутись у квітні-травні 2018 року в ході «Дня цивільного захисту» та під час «Тижня безпеки дитини».

З метою актуалізації вказаного на Курсах удосконалення керівних кадрів за участі центрального методичного кабінету відпрацьовано відповідну робочу навчальну програму, яка дозволить вдосконалити практичну орієнтованість організації навчального процесу та внести корективи у зміст та методи проведення занять в системі функціонального навчання», – відзначає завідувач Курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Юрій Сімонов.

 

Матеріал підготовлено педагогами НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва

ст. МВН Зубченко П.А. та МВН Осокіним В.А.