Підведення підсумків роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва у 2017 році

27 грудня поточного року відбулося підведення підсумків роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва (далі – Центр) у 2017 навчальному році, на якому були присутні всі працівники Центру.

 Після вступного слова начальника Центру полковника служби цивільного захисту Войтенка В.В. зі звітом про проведену роботу виступили керівники структурних підрозділів: начальник курсів удосконалення керівних кадрів Сімонов Ю.Г., начальник циклу практичної підготовки підполковник служби цивільного захисту Баландін О.С., завідувач центрального методичного кабінету Іванов А.В., начальник фінансово-економічної групи головний бухгалтер Твердохліб Н.В., фахівець з персоналу Сімонова Л.М., фахівець з матеріально-технічного забезпечення (МТЗ) Сукачов В.Б., юрисконсульт Островська О.А.

Зокрема начальник курсів удосконалення керівних кадрів Центру Сімонов Ю.Г. доповів про підсумки курсового функціонального навчання,– окресливши позитивні моменти та наголосивши на проблемних.

Начальник циклу практичної підготовки Баландін О.С. проаналізував участь майстрів виробничого навчання у методичному супроводі проведення суб’єктами господарювання практичних заходів у 2017 році та наголосив на важливості взаємодії Центру з районними управліннями ГУ ДСНС України у м. Києві.

Завідувач центрального методичного кабінету Іванов А.В. доповів про підсумки методичної діяльності колективу Центру, акцентувавши увагу присутніх на тому, що було прийнято участь у міжнародному пілотному проекті щодо запровадження системи внутрішнього контролю на основі міжнародної моделі СОSO-ERM на прикладі діяльності Навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з навчання населення України діям у надзвичайних ситуаціях; розпочато створення Комплексу навчально-методичного забезпечення функціонального навчання та заходів практичної підготовки підприємств, установ, організацій м. Києва до дій у надзвичайних ситуаціях; прийнято участь у розробленні Матеріалів за темами Програми підготовки добровольців у сфері цивільного захисту тощо.

Начальник фінансово-економічної групи - головний бухгалтер Твердохліб Н.В. познайомила з підсумками фінансово-економічної роботи у 2017 році, а фахівець з персоналу Сімонова Л.М. повідомила про результати кадрової роботи та виконавчої дисципліни. Зі звітом про діяльність адміністративно-господарського відділення виступив фахівець з МТЗ Сукачов В.Б, а юрисконсульт Островська О.А. познайомила з результатами правової роботи та укладанням договорів про навчання за кошти юридичних та фізичних осіб у Центрі.

Узагальнив роботу установи за рік начальник Центру Войтенко В.В. У своєму виступі він подякував всім присутнім за плідну роботу та наголосив на першочергових завданнях, які стоять перед колективом у 2018 році:

1.     Створення та ведення переліків замовників на навчання з питань цивільного захисту з урахуванням середньорічного прогнозу кількості осіб, які підлягають такому навчанню.

2.     Удосконалення навчального процесу з функціонального навчання та змісту методичного супроводу практичної підготовки.

3.     Продовження взаємодії з районними управліннями ГУ ДСНС України у місті Києві та підрозділами з питань надзвичайних ситуацій районних у місті державних адміністрацій.

 

Матеріал підготовлено методистом ЦМК НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Ільченко Н.В.