День професійної майстерності у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва

Відповідно до Плану роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва (далі –Центр) у 2017 році 15 грудня 2017 року було проведено другий етап Дня професійної майстерності.

 Головна мета зазначеного заходу – вироблення єдиних поглядів на здійснення методичного супроводу підприємств, установ та організацій, що проводять практичні заходи з цивільного захисту, ефективного використання навчально-матеріальної бази Центру, підвищення якості навчального процесу відповідно до сучасних завдань та вимог у сфері цивільного захисту.

Розпочався захід із вступного слова начальника Центру полковника служби цивільного захисту Войтенка В.В.

Наступний доповідач, методист курсів удосконалення керівних кадрів Біленький М.С., присвятив свій виступ методиці планування навчального навантаження старших майстрів (майстрів) виробничого навчання.

Завідувач лабораторії інформаційних технологій Мельник О.С. познайомив присутніх із порядком підготовки та застосуванням мультимедійних презентацій у навчальному процесі з функціонального навчання. Доповідач зазначив, що вміння довести навчальний матеріал до слухача доступно та цікаво в поєднанні з професійно підготовленою презентацією і тематичними фото та відео матеріалами, схемами, таблицями дає можливість урізноманітнити заняття і провести їх на високому методичному рівні.

Після перерви викладач курсів удосконалення керівних кадрів Горін І.І. поділився зразковим педагогічним досвідом проведення заняття на тему «Організація та проведення «Тижня безпеки дитини» у закладах дошкільної освіти».

Методист центрального методичного кабінету Центру Ільченко Н.В. познайомила учасників Дня професійної майстерності з новими фаховими виданнями з питань цивільного захисту, які стали надбанням медіатеки у другому півріччі 2017 року.

Під час підведення підсумків Дня професійної майстерності, начальник Центру Войтенко В.В. зазначив, що проведений захід є дуже потрібним та актуальним. Педагоги повинні систематично підвищувати свій фаховий рівень, вдосконалювати свої знання, уміння і навички для забезпечення проведення навчання слухачів Центру на належному методичному рівні.

На завершення заходу, начальник Центру Войтенко В.В. та всі присутні привітали старшого МВН Цитлеса І.В. із одержанням подяки за плідну працю у сфері цивільного захисту від керівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Матеріал підготовлено методистом ЦМК НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Ільченко Н.В.