Артеківцям про безпеку і не тільки…

14 грудня поточного року на запрошення керівництва ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» методистом центрального методичного кабінету Наталією Ільченко було проведено тренінг із артеківцями на тему: «Дії при виникненні та у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій». Близько двохсот вихованців ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» стали учасниками цього заходу.

 

У наш непростий час, коли триває збройний конфлікт на Сході України, питання безпеки та попередження виникнення надзвичайних ситуацій, а у разі їх виникнення − максимальна мінімізація наслідків, стають особливо актуальними. Метою проведення тренінгу стало формування у підростаючого покоління культури безпеки життєдіяльності,підвищення рівня свідомого і відповідального ставлення до питань особистої та колективної  безпеки.

Під час тренінгу, який супроводжувався переглядом фрагментів навчальних фільмів, слайдів мультимедійної презентації артеківці одержали відповіді на питання: «Як діяти при виявленні невідомого предмету, який може бути вибухонебезпечним?», «Що робити, якщо стрілянина застала Вас на вулиці міста?», «Порядок оповіщення та алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру», «Особиста безпека під час новорічних свят». 

Під час заключного слова було наголошено на тому, що життя повсякчас пропонує нам різні ситуації, часто непередбачувані, а подекуди й небезпечні. Це і стихійні лиха, і екологічні катаклізми, і соціальні потрясіння. Від них не застраховані ані дорослі, ані діти. І важливо у таких моментах не розгубитися, а мислити ясно, чітко, а подекуди, креативно. Саме тому, потрібно не тільки знати правила безпечної поведінки, а й дотримуватись їх. Тільки так ми зможемо вберегти себе та оточуючих від небезпек.

 

 

Матеріал підготовлено методистом НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Ільченко Н.В.