У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва відбувся випуск слухачів категорії «Керівники місцевих органів виконавчої влади та їх заступники»

Відповідно до плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва (далі – Центр) у період з 29 листопада по 5 грудня поточного року пройшли підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту слухачі категорії «Керівники місцевих органів виконавчої влади та їх заступники».

 Згідно з розкладом навчальних занять зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення та оновлення їх знань, умінь і навичок з питань організації цивільного захисту у районних ланках територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної підсистеми цивільного захисту з урахуванням призначення, конкретних завдань та специфіки конкретного району нашої столиці.

Навчальну програму успішно опанували:

Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Бондар Наталія Володимирівна;

Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  Гаряга Олег Олександрович;

Перший заступник голови Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Ткаченко Юрій Валентинович;

Перший заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Сушінець Віктор Васильович;

Перший заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Лелюк Роман Валерійович;

Заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Гусєва Наталія Геннадіївна.

У рамках випуску проведено круглий  стіл, за участю начальника Центру полковника служби цивільного захисту Войтенка Василя Васильовича, на якому обговорювались шляхи підвищення компетентності керівників та їх заступників з питань організації цивільного захисту на районному рівні, здійснення керівництва ланкою територіальної підсистеми у сфері цивільного захисту. Учасники круглого столу обмінялись досвідом щодо ефективних шляхів застосування інноваційних педагогічних технологій в навчальному процесі та перспектив подальшого розвитку системи функціонального навчання з питань цивільного захисту у підпорядкованих районах, у першу чергу, посадовців райдержадміністрацій.

У ході проведення групової вправи, захисту рефератів та підсумкового модульного контролю всі слухачі продемонстрували високий рівень підготовки та засвоєння начального матеріалу.

По завершенню курсів слухачам в урочистій обстановці вручили посвідчення державного зразка про проходження функціонального навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту.

 

Матеріал підготовлено викладачем Центру Коренчуком О.С.