У Національному університеті харчових технологій проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту

Відповідно до Плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу та фахівців, діяльність, яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях Голосіївського району м. Києва у 2017 році 22 листопада ц.р. у Національному університеті харчових технологій проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою: «Дії керівного складу, комісій з питань надзвичайних ситуації, з питань евакуації, формувань цивільного захисту при загрозі виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, виявленні підозрілого предмету та пожежі в приміщенні навчального корпусу».

 На навчання залучалися керівний склад, комісія з питань надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, 4 об’єктових формування цивільного захисту, а також 112 студентів для відпрацювання питань евакуації.

Під час навчання працівники формувань набули навички у виконанні спеціальних робіт і заходів за умов ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Кожен працівник формувань отримав практику у використанні первинних засобів пожежогасіння, наданні домедичної допомоги, рятуванні постраждалих та підтриманні громадського порядку.

 

Успішному проведенню тренування  сприяло розуміння керівництвом вищого навчального закладу щодо необхідності ретельної підготовки учасників тренування, необхідного матеріально-технічного забезпечення для якісного проведення заходу, що у подальшому буде позитивно впливати на безпеку студентів у повсякденному житті.

Присутній на спеціальному об’єктовому тренуванні представник Міністерства освіти та науки України, фахівець з пожежної безпеки, сектору мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Грицишин О.Б. дав високу оцінку організації та проведення тренування.

При проведенні розбору заходу, керівник тренування – проректор з навчально-виробничої діяльності та розвитку, професор, заслужений працівник освіти України Бессараб О.С. провів аналіз дій учасників тренування та поставив завдання на усунення недоліків.

 

 

Матеріал підготовлено старшим майстром виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва старшим МВН Цитлесом І.В.