Навчання на курсах, як сприяння вдосконалення командирів формувань (груп, ланок) пожежогасіння

Впродовж 13 по 15 листопада поточного року на курсах удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва пройшли підготовку командири формувань (груп, ланок) пожежогасіння у кількості 21 особа.

 Слухачі навчались під керівництвом педагогічних працівників – старшого майстра виробничого навчання Ю.Ковальчука, майстрів виробничого навчання Д. Смірнова, Ю. Водолажського за участю начальника Циклу практичної підготовки підполковника служби цивільного захисту О.Баландіна. Вдосконалили та розширили свої знання, уміння та навички, щодо їх участі у виконанні завдань пов’язаних із забезпеченням пожежної безпеки на суб’єктах господарювання та діяльності їх як командирів формувань (груп, ланок) пожежогасіння.

Заключний етап навчання проходив на базі 13-ї державної пожежно-рятувальної частини Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у місті Києві, де слухачі ознайомилися з пожежною технікою, що стоїть на озброєнні даної пожежної частини. Відвідали музей, де побачили засоби пожежогасіння, які використовувались на різних етапах розвиту пожежної охорони та побачили, як відбувається несення служби черговим караулом.

Методика проведення занять передбачала участь слухачів у організаційно-діловій грі, індивідуальних та групових тренінгах. Слухачі активно брали участь в обговоренні питань, щодо специфіки їх діяльності як командирів формувань цивільного захисту та своїх обов’язків і способів реалізації поставлених завдань підлеглими під час тренувань та навчань.

Навчання носило плановий і організований характер, підтвердило дієвість допомоги фахівців курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва, щодо методичного супроводу навчання працюючого населення.

За результатами проведеного підсумкового контролю слухачі продемонстрували гарні знання вимог чинного законодавства з питань цивільного захисту, отримали вичерпні відповіді та рекомендації від педагогічних працівників курсів.

 

Матеріал підготовлено майстром виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Смірновим Д.О.