З перспективою підвищення кваліфікації командирів об’єктових формувань зв’язку

Впродовж 6-8 листопада поточного року на Курсах удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва в рамках річної навчальної програми функціонального навчання (підвищення кваліфікації) навчались 22 командири об’єктових формувань зв’язку Деснянського, Дніпровського, Печерського, Святошинського, Оболонського і Шевченківського районів міста Києва.

 Мета навчання досягнута. В ході теоретичних та практичних занять, що пройшли за участі старших майстрів виробничого навчання Петра Зубченка, Юрія Ковальчука та майстрів виробничого навчання Василя Ященка, Віктора Осокіна, завідувача міжрайонного навчально-консультаційного пункту Геннадія Степанова, методиста Курсів удосконалення керівних кадрів Володимира Григор’єва досягнуто позитивної динаміки приросту високопрофесійних та умілих дій керівників формувань зв’язку по організації робіт при ліквідації наслідків стихійного лиха та аварій (катастроф) техногенного характеру.

«Важливе місце і значну роль в організації та проведенні спеціальних тренінгів та організаційно-ділової гри зі слухачами було відведено відповідним фахівцям Державної спеціальної служби транспорту України, що на шефських засадах прийняли участь у проведенні заняття по темі «Технічні засоби зв’язку» та надали допомогу у вивченні тактико-технічних характеристик штатних засобів зв’язку (УКВ радіостанції Р-105м (Р-108м, Р-109м), телефонного апарату ТА-57, польового телефонного комутатора П-193М, польового кабелю П-274(П-275), порядку підготовки їх до роботи та  демонстрації реальної працездатності», – зазначив завідувач курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Юрій Сімонов.

 

Матеріал підготовлено старшим майстром виробничого навчання

НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Зубченко П.А.