На ПрАТ «Київський маргариновий завод проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

На виконання План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу та фахівців, діяльність, яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях 26, 27 жовтня ц.р у Голосіївському районі міста Києва на ПрАТ «Київський маргариновий завод» проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою: «Дії керівного складу, комісія з питань надзвичайних ситуації, евакуаційної комісії при загрозі виникненні надзвичайної ситуації природного характеру, виявленні підозрілого предмету та пожежі в приміщенні механічної дільниці».

 На навчання залучалися:

1)     керівний склад;

2)      комісія з питань надзвичайних ситуацій, евакуаційна комісія;

3)      5 об’єктових формувань цивільного захисту;

4)      для підсилення об’єктових формувань при ліквідації наслідків НС залучені підрозділи ДСНС України, які обслуговують підприємство на договірній основі, а саме: 8 ДПРЧ Голосіївського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві (пожежних автомобілів АЦ-40 – 2 одиниці, особового складу – 14 осіб), пересувна хімічна радіологічна лабораторія Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС України (автомобіль – 1 одиниця, особового складу – 2 особи).

Під час навчання працівники формувань набули навички у виконанні спеціальних робіт і заходів за умов надзвичайних ситуацій. Кожен працівник формувань отримав практику у використанні первинних засобів пожежогасіння, наданні домедичної допомоги, рятуванні постраждалих та підтриманні громадського порядку. Також були відпрацьовані здатність формувань до колективних дій та організації взаємодії з підрозділами ГУ ДСНС України в м. Києві.

 

Успішному проведенню навчання сприяло розуміння керівництва ПрАТ «Київський маргариновий завод» необхідності проходження особами керівного складу та фахівцями, діяльність, яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, функціонального навчання у НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва. За цією формою навчання пройшли у 2016 році – 8 осіб, у 2017 році – 5 осіб. На навчання у 2018 році заплановано 6 осіб.

При проведенні розбору заходу, керівник навчання – головний інженер Дуборєзов Д.О. провів аналіз дій учасників навчання та поставив завдання на усунення недоліків.

 

Матеріал підготовлено старшим майстром виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД м. Києва Цитлесом І.В.